KONST / Litografier / Färglitografi 12611114
nr 1261 1114
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, Signerad i tryckplåt, kvinna. Motivet: 31x23
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:59:05
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall